O nás

Bohušovická mlékárna

Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren. Byla založena v roce 1901 a v průběhu celého staletí prošla řadou modernizací. Svými produkty úspěšně zásobuje jak tuzemský tak zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka, smetan do kávy a kondenzovaných mlék Kapucín. Jako první přinesla na český trh tradiční islandský zakysaný mléčný výrobek SKYR, který je populární po celém světě.

O kvalitě bohušovických výrobků vypovídá mimo jiné i mnoho ocenění, které Bohušovická mlékárna získala. Za zmínku stojí úspěchy zakysané smetany Bohunka s brusinkami, ta v roce 2014 získala první místo v soutěži Mlékárenský výrobek roku v kategorii zakysané výrobky. Úspěchy sbírá i SKYR, který se stal nejlepším mlékárenským výrobkem v roce 2017.

Bohušovická mlékárna, a.s má široké spektrum marketingových aktivit, které jsou zaměřeny především na děti. V roce 2009 byla generálním partnerem české filmové pohádky Peklo s princeznou. Mediální úspěch značky Bobík zaznamenala spolupráce s rádiem Evropa 2 s titulem: „S Bobíkem je legrace v každém věku“, kde se umístila na druhém místě soutěže „Flema Media Awards 2014 – nejlepší využití rádia.“ Nevídaný úspěch má pak videoklip Bobík, který má na Youtube přes 50 milionů zhlédnutí.

Bohušovická mlékárna je členem holdingu ACCOM, do kterého dále patří i Choceňská mlékárna a další subjekty zabývající se distribucí, importem a exportem potravinářských výrobků. Jedná se o české firmy bez jakékoliv zahraniční kapitálové účasti.

Bohušovická mlékárna

Ocenění

Výrobek Skyr borůvka

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraj za rok 2017 ocenění: Výrobek Skyr borůvka.

Skyr natur

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2017 následující ocenění: Skyr natur - ocenění v kategorii Zakysaný výrobek skyr.

Skyr s brusinkami

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2017 následující ocenění: Skyr s brusinkami.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. získala hlavní cenu na 42. ročníku ZEMĚ ŽIVITELKA 2015 - ZLATÝ KLAS za Ranko Dobrůtka zakysaná smetana s brusinkami 130g.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2015 následující ocenění: Energetický jogurtový nápoj Big shock černý rybíz - ocenění absolutní vítěz.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2015 následující ocenění: Energetický jogurtový nápoj Big shock černý rybíz - 2. místo za novinku roku.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. získala v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2015 ocenění: Energetický jogurtový nápoj Big shock mango s pomerančem finalista mlékárenský výrobek roku.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. získala cenu Mlékárenský výrobek roku 2014 v kategorii Zakysané mléčné výrobky (bez jogurtů) za Smetanový dezert Bohunka s brusinkami.

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. vyhrála 1. místo s bobíkem s jahodami a to v soutěži "Regionální potravina Ústeckého kraje".

ZLATÝ KLAS

Bohušovická mlékárna a.s. vyhrála 2. místo s Bobíkem s borůvkami v soutěži "Nejlepší potravinářský výrobek kraje Přemysla Oráče".

Recenze

Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali za nádherné vystoupení "Šťastná cesta do Bobíkova" pořádané agenturou PHB Art agency. Toto představení bylo velmi pěkně podáno i těm nejmladším dětem, které naši mateřskou školu navštěvují. Děti byly krásně zapojeny do všech aktivit, což pro ně bylo velkým zážitkem. Představení bavilo nejen děti, ale i personál naší školky. Děkujeme, že jste si k nám našli cestu a budeme se těšit na další představení s Bobíkem a jeho kamarády.

S pozdravem
Martina Matějíčková,
zástupkyně ředitelky
MŠ Bratří Čapků 795, Podbořany

Dobrý den,
chceme touto cestou poděkovat Vaší společnosti za to, že jste zavítali do naší mateřské školy a potěšili a pobavili děti s programem "Šťastnou cestu do Bobíkova".
Představení děti zaujalo a umožnilo jim aktivně se zapojit zpěvem i pohybem. Děti při Vašem vystoupení byly nadšené, byl to pro ně krásný zážitek. Rodiče s nadšením druhý den povídali, jak děti doma všechno ukazovaly a vysvětlovaly :)
Děkujeme všem, kteří v programu účinkovali. Přejeme Vám hodně spokojených diváků a šťastnou ruku při výběru repertoáru.

S pozdravem
MŠ DUHA, Dukovanská Třebíč

Dobrý den,
dne 24.9.2015 se měly možnost naše děti zúčastnit Vašeho zábavného pořadu Šťastnou cestu do Bobíkova.
Díky Vašemu přístupu, a nebylo to jen policejní uniformou, děti po celou dobu udržovaly pozornost, získaly informace z dopravního provozu a skvěle se bavily a to i ty nejmenší.

Děkujeme a těšíme se na příští setkání.
za MŠ Duha Třebíč, Kpt. Jaroše
Ivana Procházková - zástupkyně ředitelky

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vedení společnosti za realizaci krásného programu v rámci oslav Dne dětí v Domě dětí a mládeže Sokolov.
Zvláště oceňujeme profesionalitu, se kterou přistupovali všichni účinkující nejen k návštěvníkům celodenní akce, ale i našim zaměstnancům.
Rádi Vás přivítáme v našem zařízení.

Přeji mnoho úspěchů.
Iva Ondrejková, ředitelka
Dům dětí a mládeže, Sokolov, Spartakiádní 1937, příspěvková organizace
tel.: +420 352 623 368
iva.ondrejkova@ddmsokolov.cz

Žáci I. A a I. B dnes navštívili vesničku Bobíkov. Zábavnou a vtipnou formou si zopakovali zásady první pomoci a s nadšením se všichni zapojili do pohybových aktivit. Představení se nám moc líbilo. Dne 8.6. 2015 se žáci 3.B zúčastnili výchovně vzdělávacího pořadu v rámci projektu mléko do škol. Tematicky byl zaměřen na oblíbený mléčný výrobek Bobík, který všichni velmi dobře znají. Účinkující dokázali přiměřeným a pro děti vhodným způsobem podnítit zájem o jejich zdraví, odbourání strachu z lékařských prohlídek a umět pomoci v případě zdravotního problému i ostatním. Děti měly možnost aktivního zapojení a spolupráce, společně si i zatančily a nakonec dostaly drobný dárek. Uvedený pořad bude možné dále využít a zpracovat v dalších předmětech /český jazyk, čtení, výtvarná výchova/. Představení pro děti road show k projetku "Mléko do škol" za třetí až páté třídy žáky nadchlo díky moderátorovi, který dokázal publikum vtáhnout do děje. Masky ježka, pejska a Bobíka žáky zaujaly a ihned si je oblíbili. Postava pracovníka děti rovněž pobavila. Díky aktivitám, které si pro ně pořadatelé připravili a kterých se mohli i osobně žáci účastnit, bylo představení živé. Zapojili se všichni žáci. Někteří soutěžili, jiní své kamarádi povzbuzovali. Tento program hodnotíme kladně.

Děkujeme za spolupráci.
S pozdravem J. Hodačová, zástup. řed.
Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, okres Kolín, Československé armády 626, 281 61 Kouřim

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat celému kolektivu lidí, kteří se podíleli na přípravě programu, který děti i pedagogové naší mateřské školy měli možnost vidět. V úterý 22. dubna 2015 bylo v naší mat. škole přítomno 86 dětí. Program proběhl během dopoledne 2x (2 skupiny - mladší a starší děti). Bobík se svými kamarády i ostatní členové Vašeho týmu byli úžasní a naše děti naprosto unešené a spokojené.
Moc Vám děkujeme a v případě, že budete mít v příštím školním roce opět v nabídce nějaký program, budeme velmi rádi, když k nám do Vlčnova zase přijedete.

Za děti a kolektiv MŠ, Markéta Píšková, zástupkyně řed. pro MŠ.
Školní 1202, 687 61 Vlčnov

Dobrý den, děkujeme moc za vystoupení pro naši MŠ a 1. a 2. třídy ZŠ. Děti byly velmi spokojené a nadšené. Jsou představení a představení.Některá, která probíhají v naší MŠ jsou buď to drahá a o ničem vypovídající a nebo se tato představení snaží děti zahltit nejrůznějšími informacemi za co nejkratší čas. Dítě by mělo mít z toho zážitek a prožít si tu situaci. Chválím zvláště jednoduchou (nakažlivou :) znělku), kterou dodnes od dětí slýchám a jednoduchý tanec.
Zároveň se děti hravou formou seznámily s tím jak pomoci druhému a v neposlední řadě-vidět takové barevné postavičky v nadživotní velikosti, byl jistě pro ně zážitek. A co se týká Pána Petra Batěka, k dětem je velmi milý a hlavně se s nimi bavil normálně bez nějakého pitvoření se a různých grimas, kdy fórkem v mezi řeči bavil i děti. Jak se říká někdy nemusí být opravdu velká scéna a hromada kulis, stačí mít promyšlený plán a trochu vztah k dětem a herectví a pak si je člověk získá. Na doporučení jsme si toto představení objednali a mohu říct že i kdyby stálo 40,- Kč nešlo by o vyhozené peníze. Proto ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem Martin Musel,
učitel MŠ Morkovice
17. listopadu 416,
768 33 Morkovice-Slížany

Dobrý den, představení se dětem moc líbilo, stejně tak paním učitelkám.
Bylo kvitováno i to, že celá akce byla z pohledu dětí zdarma, protože poslední dobou se nabízí školám různé „kulturní“ programy za dosti velké peníze a kvalita představením chybí…
Ještě jednou děkujeme, i naše fotky budou na webových stránkách školy, ale až to vše zpracujeme.
Přejeme vám mnoho dalších spokojených diváků a těšíme se na podzim, kdy k nám jistě zavítáte s další novou hříčkou.

S pozdravem Mgr. Michal Polman,
zást. ředitele
ZŠ Jablonec nad Nisou, Mozartova 24, 466 01 Jablonec nad Nisou

Dobrý den,
chtěly bychom vám moc poděkovat za velmi pěkný program „Zdravíčko v Bobíkově“. Byly jsme mile překvapeny profesionálním provedením, výtvarnou podobou kostýmů i obsahem. Oceňujeme, že představení není jen samoúčelná reklamní akce, ale že se děti zábavnou formou dozvěděly nebo si zopakovaly důležité informace.
Také jsme uvítaly, že děti jako odměnu nedostaly nezdravé bonbóny, jak se často stává při vystoupení některých „rádoby umělců“ s amatérsky provedeným představením, ale vždy za nemalé vstupné.
A věřte, že bychom za tuto vaši akci nějaké vstupné zaplatily daleko raději.
S Bobíkem a jeho kamarády se velice dobře bavily nejen děti…
Přejeme vám mnoho dalších spokojených diváků a těšíme se na podzim, kdy k nám jistě zavítáte s další novou hříčkou.

Za kolektiv učitelek mateřské školy
Lenka Vacková
Ve Višňové 18. března 2015

V úterý 17.2.2015 k nám do školy zavítala agentura PHB ART s představením Školička v Bobíkově. Představení se zúčastnili všechny děti z mateřské školy a neslyšící a nedoslýchaví žáci z první až třetí třídy.
Děti poznaly známé postavičky – Bobíka a jeho kamarády, pejska a ježka. Připomněly si základy první pomoci, vyzkoušely si ošetření poranění. Děti už bezpečně vědí, kam zavolat o pomoc, jak postupovat. Navíc si žáci s Bobíkem protáhli celé tělo a naučili se jednoduchý taneček.
Představení se všem líbilo, děti obdržely balónek jako dárek a společně se vyfotografovaly s postavičkami.
Děkujeme za hezký zážitek.

S pozdravem Mgr. Jaroslava Semlerová
MŠ a ZŠ pro sluchově postižené
Mohylová 90, Plzeň 312 00

Dobrý den pane Batěk, chtěla bych Vám poděkovat jménem Pediatrické kliniky za včerejší představení o Bobíkovi a za návštěvu malých pacientů, kteří bohužel na představení jít nemohli.
Děti byli nadšené, představení i Bobík se jim velmi líbil. Děkujeme mnohokrát, že myslíte na naše malé pacienty!!! Hezký den Vám všem.

S pozdravem Darina Kozlik
Fakultní nemocnice v Motole,
V Úvalu 84, 150 00 Praha 5